P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Urządzenia czyszczące do domu

Firma Karcher jest powszechnie znanym producentem sprzętu czyszczącego do zastosowań domowych. Poniżej prezentujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie odkurzacze w wielu interesujących modelach.

Odkurzacze Karcher na sucho

Urządzenia do użytku domowego o ergonomicznej zwartej budowie. Wyposażone w automatyczne zwijanie kabla i uniwersalną ssawkę dostosowaną do każdego typu podłoża oraz system szybkiej i wygodnej wymiany akcesoriów. Umieszczony na obudowie pierścień obrotowy pozwala na bezpieczna omijanie przeszkód.   


Odkurzacze Karcher Uniwersalne - z odsysaniem cieczy

Maszyny do sprzątania na morko i na sucho. Powszechnie wykorzystywane przy pracach porządkowych w samochodzie, garażu, piwnicy, warsztacie domowym, jak też przy robotach renowacyjnych.

Odkurzacze Karcher dla alergików

Sprzęt wyposażony w specjalny filtr wodny eliminujący potrzebę stosowania worków na kurz. Zaopatrzony w kilkustopniowy system filtracji zapewnia optymalny poziom czystości powietrza, preferowany przez alergików oraz astmatyków.

Odkurzacze Karcher piorące

Odkurzacze umożliwiające dokładne czyszczenie powierzchni wykładzin dywanowych oraz tapicerek. Działająca pod ciśnieniem woda ze środkiem piorącym wnika głęboko we włókna, gdzie rozpuszcza i wypłukuje brud.

Odkurzacze Karcher parowe

Wielofunkcyjne rozwiązanie, które łączy technologię czyszczenia parą z tradycyjnym odkurzaniem. Maszyny wyposażone są w kilkustopniowy system filtracji. Umożliwiają wybór jednego z kilku trybów pracy.

Karcher parownice

Uniwersalne i proste w obsłudze parownice znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie zachodzi potrzeba usuwania trudnych, uciążliwych zabrudzeń. Nie wymagają zastosowania środków chemicznych ani detergentów.

Karcher stanowiska do prasowania

Profesjonalne rozwiązanie, które skraca czas wykonywanej czynności o 50%. Wysokie ciśnienie pozwala na szybkie oraz dokładne wyprasowanie nawet grubych materiałów.

Karcher froterki

Maszyny pozwalają na uzyskanie idealnie gładkiej, błyszczącej powierzchni. Przeznaczone do zastosowania na podłożach takich jak: linoleum, parkiet, kamień. Urządzenie odznacza się prostą obsługą.

Karcher szczotki elektryczne

Idealne rozwiązanie do zażegnania nagłej sytuacji. Urządzenie wyposażone w szczotkę walcową napędzaną baterią i wysuwany pojemnik pozwala szybko pozbyć się zabrudzeń, gdy konieczne jest natychmiastowe odkurzanie.

Karcher myjki do okien

Sprzęt przeznaczony do czyszczenie szklanych powierzchni, luster, płytek ceramiczny oraz okien. Nie pozostawia smug. Usuwa zabrudzenia eksploatacyjne, pył, kurz, odciski palców.


»»»  Wyposażenie dodatkowe odkurzaczy domowych  «««

 

»»»  Środki chemiczne dla domu i ogrodu  «««


 

 

 

 

  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl