Zainstaluj wtyczkę Adobe Flash Player

Pobierz Adobe Flash player

Odkurzacze Karcher

Firma Karcher jest powszechnie znanym producentem sprzętu czyszczącego do zastosowań domowych. Poniżej prezentujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie odkurzacze w wielu interesujących modelach.

Na sucho

Urządzenia do użytku domowego o ergonomicznej zwartej budowie. Wyposażone w automatyczne zwijanie kabla i uniwersalną ssawkę dostosowaną do każdego typu podłoża oraz system szybkiej i wygodnej wymiany akcesoriów. Umieszczony na obudowie pierścień obrotowy pozwala na bezpieczna omijanie przeszkód.   


Uniwersalne - z odsysaniem cieczy

Maszyny do sprzątania na morko i na sucho. Powszechnie wykorzystywane przy pracach porządkowych w samochodzie, garażu, piwnicy, warsztacie domowym, jak też przy robotach renowacyjnych.

Dla alergików

Sprzęt wyposażony w specjalny filtr wodny eliminujący potrzebę stosowania worków na kurz. Zaopatrzony w kilkustopniowy system filtracji zapewnia optymalny poziom czystości powietrza, preferowany przez alergików oraz astmatyków.

Piorące

Odkurzacze umożliwiające dokładne czyszczenie powierzchni wykładzin dywanowych oraz tapicerek. Działająca pod ciśnieniem woda ze środkiem piorącym wnika głęboko we włókna, gdzie rozpuszcza i wypłukuje brud.

Parowe

Wielofunkcyjne rozwiązanie, które łączy technologię czyszczenia parą z tradycyjnym odkurzaniem. Maszyny wyposażone są w kilkustopniowy system filtracji. Umożliwiają wybór jednego z kilku trybów pracy.

Wytwornice Pary

Uniwersalne i proste w obsłudze parownice znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie zachodzi potrzeba usuwania trudnych, uciążliwych zabrudzeń. Nie wymagają zastosowania środków chemicznych ani detergentów.

Stanowiska do prasowania

Profesjonalne rozwiązanie, które skraca czas wykonywanej czynności o 50%. Wysokie ciśnienie pozwala na szybkie oraz dokładne wyprasowanie nawet grubych materiałów.

Froterki

Maszyny pozwalają na uzyskanie idealnie gładkiej, błyszczącej powierzchni. Przeznaczone do zastosowania na podłożach takich jak: linoleum, parkiet, kamień. Urządzenie odznacza się prostą obsługą.

Szczotki elektryczne

Idealne rozwiązanie do zażegnania nagłej sytuacji. Urządzenie wyposażone w szczotkę walcową napędzaną baterią i wysuwany pojemnik pozwala szybko pozbyć się zabrudzeń, gdy konieczne jest natychmiastowe odkurzanie.

Urządzenia do mycia okien

Sprzęt przeznaczony do czyszczenie szklanych powierzchni, luster, płytek ceramiczny oraz okien. Nie pozostawia smug. Usuwa zabrudzenia eksploatacyjne, pył, kurz, odciski palców.

P.H.U. ASC-PRO
ul. Kościerzyńska 1a
51-416 Wrocław
tel./fax +048 71 325-63-19
tel./fax +048 71 791-22-12
Działamy także na terenie takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Gdańsk.

Najczęściej wyszukiwane frazy:Karcher Wrocław
Maszyny czyszczące
Maszyny sprzatające
Urządzenia czyszczące Karcher
Myjka
Myjki karcher
Odkurzacze przemysłowe
Szorowaki
Urządzenia czyszczące Wrocław
Zamiatarki
Kercher
Witaj gość | | Login | Sklepy internetowe TISHOP