Zainstaluj wtyczkę Adobe Flash Player

Pobierz Adobe Flash player

Błyszczące i perfekcyjnie czyste podłogi to efekt pracy szorowarek KÄRCHER. Szorowarki KÄRCHER przeznaczone są m.in.do obiektów użyteczności publicznej, hal przemysłowych i handlowych. Oferta KÄRCHER umożliwia optymalne dostosowanie modelu szorowarki do wielkości czyszczonej powierzchni i rodzaju zaplanowanych prac.

Urządzenia jednotarczowe - dyski

Urządzenia jednotarczowe o szerokim zakresie zastosowań w pielęgnacji posadzek twardych (czyszcz. zachowawcze, nakładanie i usuwanie powłok, polerowanie itp. oraz tekstylnych

Szorowarki kompaktowe

Łatwe w obsłudze i wygodne w transporcie: kompaktowe szorowarki Kärcher prowadzone ręcznie, doskonale sprawdzają się na średnich i dużych powierzchniach twardych.

Szorowarki prowadzone ręcznie

Duże, prowadzone ręcznie szorowarki z napędem jezdnym znajdują zastosowanie w czyszczeniu dużych powierzchni -supermarketów, zakładów produkcyjnych, magazynów, hal sportowych itd.

Szorowarki z fotelem dla operatora

Szorowarki z fotelem dla operatora są niezwykle pomocne w szybkim czyszczeniu średnich i dużych powierzchni. Urządzenia te stanowią alternatywę dla dużych urządzeń prowadzonych ręcznie.

Szorowarki Step-On

Nowa generacja profesjonalnych urządzeń szorujących. Szorowarki typu step-on zapewniają doskonałą zwrotność a jednocześnie pozwalają operatorowi na komfortową pracę.

Szorowarki do schodów

Szorowarki do czyszczenia schodów i ruchomych ciągów pieszych zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia ruchomych schodów i chodników. W ofercie KÄRCHER równiez szorowarka przeznaczona do czyszczenia małych, poziomych i pionowych powierzchni twardych, schodów lub parapetów.

Polerki

Polerki Kärcher łatwo usuwają ślady kół i obcasów. Urządzenia te są przeznaczone do polerowania gładkich podłóg na wysoki połysk. Urządzenia mogą pracować niezależnie od dostępu do sieci elektrycznej.

P.H.U. ASC-PRO
ul. Kościerzyńska 1a
51-416 Wrocław
tel./fax +048 71 325-63-19
tel./fax +048 71 791-22-12
Działamy także na terenie takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Gdańsk.

Najczęściej wyszukiwane frazy:Karcher Wrocław
Maszyny czyszczące
Maszyny sprzatające
Urządzenia czyszczące Karcher
Myjka
Myjki karcher
Odkurzacze przemysłowe
Szorowaki
Urządzenia czyszczące Wrocław
Zamiatarki
Kercher
Witaj gość | | Login | Sklepy internetowe TISHOP