Zainstaluj wtyczkę Adobe Flash Player

Pobierz Adobe Flash player

Szorowarki Karcher

Szorowarki KARCHER działają niezawodnie i skutecznie, sprawiając, że podłogi stają się błyszczące i perfekcyjnie czyste. Idealnie sprawdzają się zarówno w halach przemysłowych i magazynowych, dużych obiektach handlowych czy budynkach użyteczności publicznej – urzędach, szkołach, itp.

Urządzenia jednotarczowe - dyski

Mają szerokie zastosowanie związane z pielęgnacją twardych i tekstylnych posadzek. Sprawdzą się podczas czyszczenia zachowawczego, nakładania i ściągania powłok oraz polerowania.

Szorowarki kompaktowe

Ich zaletą jest łatwość obsługi oraz wygoda transportu. Świetnie czyszczą małe i średnie powierzchnie twarde. Są prowadzone manualnie.

Szorowarki prowadzone ręcznie

Rozbudowane urządzenia prowadzone ręcznie. Stosowane do pielęgnacji średnich powierzchni – hal magazynowych i sportowych, centrów handlowych czy zakładów produkcji.

Szorowarki z fotelem dla operatora

Doskonała alternatywa dla urządzeń wymagających ręcznego prowadzenia. Sprawdzają się podczas czyszczenia średnich i dużych powierzchni.

Szorowarki Step-On

Prawdziwy przełom w kategorii szorowarek. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala na zachowanie wysokiej zwrotności i wpływa na komfort oraz wygodę pracy operatora.

Szorowarki do schodów

Urządzenia przeznaczone do czyszczenia schodów i ruchomych ciągów dla pieszych. Idealne do usuwania zanieczyszczeń z ruchomych chodników i schodów. Nasza oferta obejmuje sprzęt do stosowania na małych (poziomych i pionowych) powierzchniach twardych, a także na parapetach.

Polerki

Pomagają w pozbyciu się śladów kół i obcasów. W wyniku ich działania podłoga pozostaje gładka i czysta na wysoki połysk. Działanie niezależnie od dostępu do elektryki - z zasilaniem bateryjny.

P.H.U. ASC-PRO
ul. Kościerzyńska 1a
51-416 Wrocław
tel./fax +048 71 325-63-19
tel./fax +048 71 791-22-12
Działamy także na terenie takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Gdańsk.

Najczęściej wyszukiwane frazy:Karcher Wrocław
Maszyny czyszczące
Maszyny sprzatające
Urządzenia czyszczące Karcher
Myjka
Myjki karcher
Odkurzacze przemysłowe
Szorowaki
Urządzenia czyszczące Wrocław
Zamiatarki
Kercher
Witaj gość | | Login | Sklepy internetowe TISHOP