P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Kwazar - profesjonalne opryskiwacze ogrodowe, ciśnieniowe i samochodowe

Kwazar to firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych opryskiwaczy ogrodowych z innowacyjnymi technologiami. Opryskiwacze wykonane są z oryginalnego tworzywa przechodzącego serię rygorystycznych testów. Dzięki temu Klient otrzymuje produkt trwały i komfortowy w użytkowaniu. W ofercie dostępne są również niezbędne akcesoria.

Opryskiwacze Kwazar wyróżnia prosty design, niezawodność oraz wysoka jakość. Produkty doskonale sprawdzają się podczas prac ogrodowych, czy w trakcie prac domowych. W sprzedaży dostępne są opryskiwacze ręczne, ciśnieniowe.

powiększ zdjęcie

Opryskiwacz Kwazar Merkury PRO+

Mercury pro plus są to ręczne opryskiwacze z serii Cleaning Line stworzone dla profesjonalistów z branży firm sprzątających, ręcznych myjni samochodowych, jak również osób dbających o porządek i utrzymanie czystości w swych domach. Istotną zaletą Mercury pro plus jest uszczelnienie vitonowe, umożliwiające użycie agresywnych substancji chemicznych i środków czyszczących.

Kup produkt
powiększ zdjęcie

Opryskiwacz Kwazar Merkury Super 360 PRO+

Opryskiwacze Mercury Super Pro+ 360 to nowsza wersja Mercury Super Pro+ wzbogacona o  system 360® STRESS FREE, umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia opryskiwacza. Unikalna konstrukcja pompki Double Action zastosowana w opryskiwaczach Mercury Super Pro+ 360 umożliwia aplikację środków chemicznych zarówno po naciśnięciu, jak i zwolnieniu dźwigni, co sprawia, że opryskiwacz jest bardziej wydajny od tych  klasycznych z pompką jednokierunkową.

Kup produkt
powiększ zdjęcie

Opryskiwacz Kwazar Venus PRO+

Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy z serii Cleaning Line, Venus pro plus Przeznaczony jest dla osób profesjonalnie zajmujących się sprzątaniem, czyszczeniem pojazdów samochodowych oraz osób chcących utrzymać swoje domy i pojazdy w nienagannej czystości. Zastosowane w nim uszczelnienie vitonowe oraz ruchoma dysze.

Kup produkt
powiększ zdjęcie

Opryskiwacz Kwazar Venus Super 360 PRO+

To nowsza wersja ręcznego opryskiwacza ciśnieniowego wzbogacona o system 360 STRESS FREE, który umożliwia aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika.

Pompka opryskiwacza wyposażona jest w końcówkę przegubową, dzięki której można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc oraz regulowaną dyszę, umożliwiającą ustawienie stopnia rozpylenia cieczy.

Kup produkt
powiększ zdjęcie

Opryskiwacz Kwazar Venus Food

Venus z serii Food Friendly przeznaczony jest do bezpośredniego kontaktu z żywnością i znajduje zastosowanie w przetwórstwie spożywczym.  Może być wykorzystywany m.in. do aplikacji tłuszczy i dodatków spożywczych. Doskonale nadaje się do nanoszenia tłuszczy piekarniczych, lukrowania, nastrzykiwania mięsa, itp. Może być stosowany również w pracach związanych z utrzymaniem czystości na liniach produkcyjnych.

Kup produkt
powiększ zdjęcie

Ręczna wytwornica piany

Wytwornica piany wykorzystywana jest do mycia posadzek, podłóg, ścian, sufitów, pomieszczeń sanitarnych, szyb, powierzchni lakierowanych oraz  innych powierzchni do których stosowane są środki pianotwórcze. Urządzenie wyposażone jest w mieszacz odpowiedzialny za wytworzenie mieszanki powietrza z cieczą, dzięki czemu do wężyka pianownicy trafia gotowa do użycia piana.

Kup produkt
powiększ zdjęcie

Pianownica Venus Super Foamer

Venus Super Foamer o pojemności 2 l jest urządzeniem przeznaczonym do aplikacji środków pianotwórczych. Znajduje zastosowanie w myjniach i warsztatach samochodowych, w szczególności przy wstępnym myciu aut lub czyszczeniu felg i komór silnika. Może służyć również do punktowego mycia elewacji budynków.

Kup produkt
powiększ zdjęcie

Opryskiwacz Kwazar Orion PRO+

Profesjonalne opryskiwacze ciśnieniowe Orion pro plus to grupa produktów nowej serii Cleaning Line.Zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak uszczelnienie vitonowe, zawór bezpieczeństwa, manometr, nowa końcówka rozpylająca - regulująca ciecz od mgiełki do strumienia, dają użytkownikowi maksimum satysfakcji z wykonywanej pracy przy minimalnym nakładzie sił. Zastosowane uszczelnienie vitonowe nie reaguje ze środkami agresywnymi i nieobojętnymi chemicznie.

Kup produkt
powiększ zdjęcie

Opryskiwacz Kwazar VENUS HD Pro

Ręczne ćiśnieniowe opryskiwacze Venus z serii o podwyższonej odporności chemicznej HEAVY DUTY to nowe produkty opracowane z myślą aplikacji wyjątkowo agresywnych i trudnych preparatów chemicznych. Wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na środki chemiczne, uszczelnienia natomiast wykonane z EPDM zostały dobrane pod kątem stosowania substancji kwaśnych. Polecane są do mycia np. aluminium, stali szlachetnej (z wykorzystaniem kwasowych preparatów myjących).

Kup produkt

Akcesoria do opryskiwaczy

powiększ zdjęcie

Lanca 0,35 Pro + | kod: AM.14.3

Lanca o długości 35 cm wykonana z kompozytu włókna szklanego. Zakończona jest końcówką z dyszą regulowaną, która umożliwia zmianę stopnia rozpylenia cieczy.

Kup produkt
Cena brutto: 20.70
powiększ zdjęcie

Lanca mini 60 cm | kod: AM.14.5

Lanca Mini wykonana jest z kompozytu włókna szklanego i jest niemal dwukrotnie dłuższa od lancy standardowej. Pasuje do wszystkich opryskiwaczy z serii Orion, Hermes i Neptun.

Kup produkt
Cena brutto: 21.96
powiększ zdjęcie

Pompka dozująca Mercury | kod: AM.15

Pompka do opryskiwaczy serii Mercury

Kup produkt
Cena brutto: 11.50
powiększ zdjęcie

Pompka dozująca Orion | kod: AM.15.2

Pompka do opryskiwaczy serii Orion

Kup produkt
Cena brutto: 26.14
powiększ zdjęcie

Pompka dozująca Venus | kod: AM.15.1

Pompka do opryskiwaczy serii Venus

Kup produkt
Cena brutto: 29.80
powiększ zdjęcie

Przedłużenie lancy | kod: AM.14.4

Przedłużenie lancy umożliwia zwiększenie zasięgu lancy standardowej do 90 cm. Pasuje do wszystkich lanc naszej produkcji.

Kup produkt
Cena brutto: 28.12
powiększ zdjęcie

Rękojeść z manometrem | kod: AM.17.3

Pistolet do opryskiwaczy serii Orion

Kup produkt
Cena brutto: 39.83
powiększ zdjęcie

Zespół końcówki lancy Pro+ | kod: AM.17.1.1

Zespół końcówki lancy do opryskiwaczy Orion Pro+ i Neptun Pro+

Kup produkt
Cena brutto: 9.30
powiększ zdjęcie

Zespół końcówki lancy Venus | kod: AM.17.2

Zespół końcówki lancy do opryskiwaczy Venus

Kup produkt
Cena brutto: 11.50
  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl