/>
P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Kärcher – profesjonalne urządzenia do domu i firmy | ASC-PRO

Sprawna organizacja pracy wiąże się z odczuwalnymi oszczędnościami. Właśnie dlatego warto skorzystać z maszyn sprzątających oferowanych przez naszą firmę. Należy jednak pamiętać, że ich wykorzystanie oznacza nie tylko korzyści czasowe, ale również większą satysfakcję i zadowolenie z czystej, uporządkowanej przestrzeni.

Ze względu na zróżnicowany charakter przestrzeni, postaraliśmy się w taki sposób skomponować ofertę sprzedaży, by tworzyły ją produkty i rozwiązania w pełni funkcjonalne i skuteczne w swoim działaniu. Wśród wielu naszych propozycji odnajdą Państwo m.in.:

  • maszyny przygotowane do prac domowych i ogrodniczych,
  • sprzęt sprawdzający się w trakcie czyszczenia przestrzeni specjalistycznych (np. warsztatowych),
  • nowoczesne, niezwykle skuteczne środki czyszczące pochodzące od najlepszych i cenionych w branży producentów,
  • opcjonalne moduły i wyposażenie sprzętu i maszyn czyszczących.

Pragniemy podkreślić, iż wszystkie nasze maszyny wyróżnia ergonomiczna budowa oraz wyjątkowa wydajność, przekładająca się na długotrwałą żywotność. Z ich pomocą będą Państwo mogli skrócić czas niezbędny do uporządkowania określonej przestrzeni. Jesteśmy całkowicie przekonani, że nasze produkty sprawią, iż sprzątanie przestanie być uciążliwym i męczącym obowiązkiem, a stanie się przyjemnością dającą wiele satysfakcji i zadowolenia.

Urządzenia czyszczące przeznaczone do prac w domu i ogrodzie.

Karcher Wrocław Myjki Ciśnieniowe

"Więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.” - jest to możliwe do osiągnięcia przy pomocy urządzeń czyszczących do domu i ogrodu. Podstawą jest jednak skuteczność maszyn. Urządzenia czyszczące to m.in: odkurzacze – odkurzacze piorące, przemysłowe, urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, maszyny sprzątające, wytwornice pary, zamiatarki, polerki, stanowiska do prasowania, odkurzacze parowe.

Urządzenia czyszczące przeznaczone do zastosowań profesjonalnych

Karcher Wrocław urządzenia czyszczące, sprzątające

Oferta obejmuje urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody i bez podgrzewania wody, odkurzacze parowe, niezawodne maszyny sprzątające, odkurzacze przemysłowe, wytwornice pary, profesjonalne zamiatarki, myjnie samochodowe, szorowarki, urządzenia jednotarczowe, środki chemiczne. Nasze produkty zaspokajają różnorodne wymagania Klientów odnośnie zastosowania i użytkowania sprzętu.

Urządzenia dla przemysłu - KÄRCHER

Karcher Wrocław urządzenia przemysłowe

W produkcji przemysłowej utrzymanie czystości jest bezwzględnym warunkiem wydajności i bezpieczeństwa pracy ludzi, oraz sprawnego funkcjonowania urządzeń technologicznych. Dlatego Kärcher w swojej ofercie posiada optymalne systemy czyszczenia magazynów, pomieszczeń produkcyjnych, jak również środków transportu, na które składają się pojedyncze urządzenia, takie jak: zamiatarki, szorowarki, odkurzacze przemysłowe i inne.

Myjnie Samochodowe - Urządzenia samoobsługowe i wyposażenie

Myjnie karcher samoobsługowe

Wszystko do osobowych i użytkowych myjni samochodowych. Firma Kärcher oferuje Państwu alternatywne urządzenia i techniki mycia w zależności od rodzaju i geometrii pojazdu, poziomu zabrudzenia czy określonej prędkości czyszczenia.

Wyposażenie myjni samochodowych

Oferta zawiera kompleksowe wyposażenie myjni samochodowych ręcznch, jak i automatycznych: środki chemiczne do mycia i pielęgnacji samochodów wewnątrz i na zewnątrz, opryskiwacze, irchy, gąbki itp.

Środki pielęgnujące i czyszczące

Karcher środki chemiczne profesjonalne

Profesjonalne urządzenia czyszczące w połączeniu z dobrymi preparatami i odpowiednim wyposażeniem pozwalają rozwiązać każdy problem związany ze sprzątaniem powierzchni firmowych lub prywatnych. W ofercie Kärcher dostępna jest cała gama środków czyszczących do użycia razem z urządzeniami Kärcher.

Vikan, szczotki do mycia, ściągaczki

Ściagaczki do samochodów Vikan Wrocław

Wszystkie produkty Vikan Transport System ® udoskonalamy w ścisłej współpracy z profesjonalnymi użytkownikami, dzięki temu wiemy czego oczekuje Klient. Zmieniając i usprawniając nasze produkty uwzględniamy trzy podstawowe zasady:
- ochrona lakieru przed zniszczeniem i porysowaniem
- ergonomia
- wszechstronność zastosowań zawsze z optymalnym rezultatem mycia.

 

Kenotek - chemia samochodowa

Kenottek Wrocław środki do czyszczenia samochodu

W ofercie znajdują się liczne środki pielęgnacji pojazdów zarówno do prywatnego użytku, jak i z przeznaczeniem dla myjni samochodowych. Produkty Kenotek cieszą się popularnością na całym świecie ze względu na swoją wysoką jakość oraz stosowanie najnowszych technologii. Powierzchnie umyte przy użyciu środków Kenotek są nie tylko idealnie lśniące, ale także bezpieczne dla pojazdów, nie powodując uszkodzeń lub korozji.

Kwazar - profesjonalne opryskiwacze

Kwazar Wrocław Opryskiwacze Orion

Polska firma z tradycjami i 25 letnim doświadczeniem. W ofercie znajdują się opryskiwacze ręczne o różnych pojemnościach.

Odświeżacze - Perfumy do aut i pomieszczeń

Perfumy do samochodu, zapachy do aut

Odświeżacze są produkowane na bazie kompozycji perfumowanych, nie zawierają elementów ciężkiej chemii. Likwidują nieprzyjemny zapach dymu papierosowego, zwierząt itp.
Produkt przeznaczony jest do lokali mieszkalnych, gastronomicznych, hoteli, samochodów itp.
Preparat charakteryzuje się długą trwałością zapachu. Jest mocno skoncentrowany.

  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl