P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Myjki gorącowodne - z podgrzewaniem wody

W wielu sytuacjach okazują się niezawodnym narzędziem w pracy, pozwalającym pokonać nawet najbardziej oporne zabrudzenia. Jednak ich funkcjonalność i skuteczność działania to w dużej mierze umiejętność wykorzystania specyfiki urządzenia. Wysokociśnieniowe myjki gorącowodne muszą bowiem odpowiadać swoją charakterystyką specyfice pracy. Dlatego też w naszej ofercie znalazło się kilka podstawowych kategorii produktów, pozwalających naszym Klientom dokonać najtrafniejszego z możliwych wyboru. Godne polecenia są:

  • urządzenia Klasy Upright,
  • urządzenia Klasy Kompakt,
  • myjki Klasy Średniej,
  • myjki Klasy Super,
  • urządzenia specjalistyczne i myjki z silnikiem spalinowym.

Dzięki takiemu zróżnicowaniu kolekcji będą Państwo mogli zdecydować się na wysokociśnieniowe myjki z podgrzewaniem wody zaprojektowane i wykonane z myślą o warsztatach motoryzacyjnych (Upright), jak i niewielkich warsztatach rzemieślniczych (Kompakt). W obu przypadkach mogą Państwo liczyć na funkcjonalność ergonomicznej obudowy oraz prostą obsługę. Podobnymi atutami zachwycają urządzenia przygotowane z myślą o codziennej pracy firm sprzątających, budownictwie oraz rolnictwie (Klasa Średnia i Super) gdzie myjki na ciepłą wodę znajdują najczęściej zastosowanie. Jeżeli jednak istnieje potrzeba wykorzystania urządzenia, które spełnia określone standardy sanitarne (np. w przestrzeni szpitalnej) – wówczas wsparciem w codziennej pracy okażą się nasze specjalistyczne rozwiązania. Jeżeli masz problem z dobraniem odpowiedniego modelu napisz do nas lub zadzwoń - pomożemy Ci wybrać odpowiedną myjkę z podgrzewaniem wody.

 

Poniżej znajduje się opis myjek gorącowodnych z podziałem na klasy. Konkrente produkty znajdzesz wybierając konkretną kategorię z menu w lewej stronie.

Klasa Upright

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące klasy "Upright" charakteryzują się zwartą pionową konstrukcją. Urzadzenia te polecane są przede wszystkim dla warsztatów i salonów samochodowych, a także firm z branży wykończeniowej czy firm sprzątających.

Klasa Kompakt

Klasa kompakt wysokociśnieniowych urządzeń czyszących z podgrzewaniem wody zapewnia efektywność i skuteczność czyszczenia przy łatwej obsłudze za pomocą jednego pokrętła, czytelne menu. Doskonale sprawdzają się w niewielkich warsztatach, rzemiośle.

Klasa Średnia

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące tej klasy cechuje wysoka efektywność i doskonałe wyposażenie. Urządzenia klasy średniej przeznaczone są do prac w rolnictwie, motoryzacji, budownictwie, w firmach sprzątających, rzemieślników, warsztatach

Klasa Super

Klasa super ceniona jest za wysoką wydajność ciśnienia i wyposażenie, zapewniające maksymalną wygodę obsługi, Urządzenia są wykorzystywane m.in. w motoryzacji, rolnictwie, budownictwie.

Urządzenia Specjalistyczne

Urządzenia specjalne, z elektrycznym podgrzewaniem wody używane są głównie w miejscach, gdzie wymogiem jest praca bez emisji spalin - w łaźniach, szpitalach, kuchniach lub na pływalniach.

Z silnikiem spalinowym

Gdy brak jest prądu, myjki wysokociśnieniowe z silnikiem spalinowym – napędzane również do wyboru biologicznym olejem napędowym – gwarantują największą elastyczność i niezależność.


»»»  Wyposażenie dodatkowe myjek profesjonalnych  «««

 »»»  Środki chemiczne do myjek  «««

»»»  Akcesoria do mycia samochodu  «««


  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl