P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Urządzenia wysokociśnieniowe stacjonarne

Zarówno zakłady przetwórstwa mięsnego, spożywczego, jak i myjnie samochodowe – wszystkie te punkty w swojej codziennej pracy potrzebują niezwykle skutecznych, efektywnych i wydajnych w działaniu urządzeń myjących. Najlepszym rozwiązaniem okazują się stacjonarne myjki wysokociśnieniowe Kärcher, które pozwolą uporać się z najtrudniejszymi zabrudzeniami oraz zróżnicowaną powierzchnią. W kolekcji tych urządzeń znalazły się nie tylko myjki nie wymagające podgrzewania wody, ale również sprzęt pozwalający na jej podgrzanie. W obu przypadkach ergonomiczna obudowa oraz nieskomplikowany system obsługi myjki zapewnia jej użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo. Warto także podkreślić, iż oba typy myjki wykazują się niezawodnością i ponadprzeciętną wydajnością pozwalającą ograniczyć koszty czynności porządkowych.

Urządzenia stacjonarne bez podgrzewania wody

Przy pomocy stacjonarnych urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody czyszczenie można przeprowadzić zarówno z wykorzystaniem wody zimnej jak i doprowadzonej wody ciepłej.

Urządzenia stacjonarne z podgrzewania wody

Stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody zasilane olejem lub gazem czyszczą przy pomocy gorącej wody. Urządzenia te oferują niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa.

  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl