P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Myjka ciśnieniowa, zimnowodna - bez podgrzewania wody

Wśród urządzeń zimnowodnych znalazły się nowoczesne myjki wysokociśnieniowe, które dzięki swojej specyfice pozwolą Państwu na czyszczenie nawet trudno dostępnych powierzchni, wymagających starannego mycia. Ze względu na funkcjonalne zróżnicowanie naszych propozycji zdecydowaliśmy się zamieścić je w kilku, podstawowych kategoriach, ułatwiających zapoznanie się z ich charakterystyką.

Myjki ciśnieniowe KLASY KOMPAKT – przygotowana z myślą o Klientach, którym zależy na szybkim, bezproblemowym czyszczeniu w dowolnym miejscu. Niewielkie rozmiary urządzeń pozwalają na ich sprawny transport, co znacznie ułatwia czyszczenie – np. sprzętu rolniczego.

 
Myjki ciśnieniowe KLASY ŚREDNIEJ, czyli urządzenia dysponujące ogromną mocą, sprawdzające się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest usunięcie odpornych na zabiegi czyszczące zabrudzeń.

Myjki ciśnieniowe KLASY SUPER, którą współtworzą urządzenia przygotowane do pracy w ekstremalnych warunkach. Idealnie sprawdzają się w trakcie czyszczenia specjalistycznego sprzętu przemysłowego, budowlanego lub rolniczego.

 

Ponadto jesteśmy w stanie zaoferować Państwu także inne urządzenia specjalistyczne lub myjki z silnikiem spalinowym.

Klasa Kompakt

myjki ciśnieniowe karcher

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące tej klasy cechuje wysoka efektywność. kompaktowe wymiary i niewielki ciężar. Do szybkiego i dokładnego czyszczenia w rolnictwie, motoryzacji, transporcie.

Klasa Średnia

myjki ciśnieniowe karcher

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher klasy średniej o dużej wydajności tłoczenia i wysokim ciśnieniu zapewnią Państwu oczekiwane rezultaty czyszczenia, nawet w przypadku uciążliwego brudu.

Klasa Super

myjki ciśnieniowe karcher

Modele Kärcher klasy super są właściwym wyborem do codziennego usuwania dużych ilości zanieczyszczeń w ciężkich warunkach pracy - w budownictwie, rolnictwie, zakładach komunalnych.

Urządzenia Specjalistyczne

myjki ciśnieniowe karcher

Urządzenia tej klasy są szczególnie przystosowane do pracy w trudnym terenie i usuwania bardzo ciężkich zanieczyszczeń. Urządzenia są zwrotne i dostosowane do podnoszenia dźwigiem.

Z silnikiem spalinowym

Myjki wysokociśnieniowe karcher z silnikiem spalinowym

Gdy brak jest prądu, myjki wysokociśnieniowe z silnikiem spalinowym – napędzane również do wyboru biologicznym olejem napędowym – gwarantują największą elastyczność i niezależność.

Urządzenia do czyszczenia sanitariatów

czyszczenie sanitariatów karcher

Innowacyjne rozwiązania w zakresie mycia pomieszczeń sanitarnych oraz kuchennych.


»»»  Wyposażenie dodatkowe myjek profesjonalnych  «««


»»»  Środki chemiczne do myjek  «««


»»»  Akcesoria do mycia samochodu  «««


  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl