P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Urządzenia do myjni samochodowych

Odkurzacze samoobsługowe

odkurzacze samoobsługowe

Odkurzacze na sucho z wrzutnikiem monet Mocne odkurzacze do czyszczenia wnętrz pojazdów przystosowane do montażu na stacjach benzynowych czy stanowiskach do mycia samoobsługowego. Odkurzacze Kärcher z automatem wrzutowym dostępne są w wersjach jedno- lub dwustanowiskowych, zarówno z zasilaniem jedno- jak i trójfazowym.

Myjnie Samoobsługowe

myjnie samoobsługowe karcher

Stacjonarne urządzenia myjące Kärcher umożliwiają profesjonalne wyposażenie samoobsługowych stanowisk myjących przy jednocześnie niewielkim nakładzie inwestycyjnym i niewielkiej powierzchni pod inwestycję.

Myjnie szczotkowe

Myjnie szczotkowe dla TIRów Karcher

Myjnie samochodowe, myjnie TIR bez problemu radzą sobie z myciem parków samochodowych, w tym z różnymi lub specjalnymi typami samochodów i urządzeń o każdej geometrii i każdym stopniu zabrudzenia. KÄRCHER jest odpowiednim doradcą w sprawach myjni samochodowych.

Myjnie automatyczne, portalowe

Myjnie portalowe automatyczne karcher

Ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Idealne dla serwisów i salonów samochodowych, sieci myjni oraz centrów handlowych

Myjnie cystern

Myjnie cystern Karcher

Ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Idealne dla serwisów i salonów samochodowych, sieci myjni oraz centrów handlowych

  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl