P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Odkurzacze dla alergików - z filtrem wodnym

Odkurzacz_karcher_z_filtrem_wodnym_DS_5800

Ukojenie dla alergików: z odkurzacza z filtrem wodnym Kärcher nie wydostaje się nic innego jak tylko czyste powietrze. Filtr dodatkowy HEPA 12  zatrzymuje roztocza i ich odchody, zarodniki grzybów i wszelkie pyłki. Sprawia, że powietrze wydostające się z odkurzacza jest pozbawione nawet mikroskopijnie małych cząsteczek.

Dzięki takim odkurzaczom nie musisz planować porządków domowych na czas kiedy alergika nie ma w domu. Wejście do pokoju podczas, czy zaraz po odkurzaniu, nie będzie wiązać się z podrażnieniami oczu czy kichaniem. 


Oferowane przez nas odkurzacze dla alergików poradzą sobie z czyszczeniem dywanów, tapicerek i podłóg. Ich kompaktowe wymiary sprawiają, że urządzenia te urządzenia są łatwe w użytkowaniu, a z ich przechowywaniem nie będzie problemu. Standardowo są one wyposażone również w komplet akcesoriów takich jak odpowiednie ssawki czy odpieniacz.

Pamiętaj, że sprzątanie odkurzaczem bez odpowiedniego filtra może wiązać się z wyrzuceniem alergenów, a więc roztoczy i pyłów i innych, z powrotem do powietrza i rozsianie ich po całym pomieszczeniu. To może nasilać objawy alergii. Nasze odkurzacze idealne dla alergików:

zasilanie
ciśnienie
wydajność
moc
zbiornik
ciężar
wymiary
nr katalogowy
cena brutto
DS 6
zasilanie
230 V / 50 Hz
ciśnienie
wydajność
moc
650 W
zbiornik
2 l
ciężar
7,5 kg
wymiary
535x289x345
nr katalogowy
1.195-220
cena brutto
1044.42 zł

»»»  Wyposażenie dodatkowe odkurzaczy domowych  «««

 

»»»  Środki chemiczne dla domu i ogrodu  «««


 

 

 

 

  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl