P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Odkurzacze parowe Kärcher

Odkurzacz parowy Karcher SV 7

Marka Karcher wykorzystała technologię czyszczenia parowego i odkurzania, tworząc wyjątkowo funkcjonalne rozwiązania. Prezentowane w ofercie odkurzacze parowe szybko i skutecznie usuwają z powierzchni luźne zabrudzenia (kurz, pył) oraz zanieczyszczenia silniej związane z podłożem. Dodatkowo dobrze radzą sobie z pozbywaniem się nieprzyjemnych zapachów. Urządzenia zapewniają większą skuteczność prac i umożliwiają sprzątanie powierzchni we wnętrzach i na zewnątrz obiektów. Odkurzacze parowe polecane są do czyszczenia dywanów, wykładzin, PCV, podłogi z kamienia naturalnego, płytek ceramicznych, terakoty. Urządzenie można ustawić na jeden z kilku trybów pracy, w tym: tradycyjny, parowy, czyszczenie parą, suszenie.


Ponadto posiada 4-stopniowy poziom filtracji, dzięki czemu pozwala zachować wysoki poziom czystości powietrza (bezpieczny dla alergików) i uniknąć stosowania wielu detergentów i substancji chemicznych - odkurzacz parowy Karcher jest więc bezpieczny dla zdrowia i środowiska.

Odkurzacze parowe w naszym asortymencie:

zasilanie
ciśnienie
wydajność
moc
zbiornik
ciężar
wymiary
nr katalogowy
cena brutto
SV 7
zasilanie
230 V / 50 Hz
ciśnienie
4 bar
wydajność
65 g/h
moc
2200 W
zbiornik
1,2 l
ciężar
9,1 kg
wymiary
515x336x340
nr katalogowy
1.439-410
cena brutto
2103.02 zł

Odkurzacze parowe pozbywają się zanieczyszczeń suchych i mokrych. Zasada ich działania polega na wytwarzaniu pary, nanoszeniu jej na powierzchnię i zbierania pary razem z zanieczyszczeniami. Odkurzacze te są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Do ich pracy nie trzeba stosować żadnych detergentów. Nadają się one do czyszczenia nie tylko podłóg, ale też okien czy luster. Zastosowanie odkurzaczy parowych przy czyszczeniu szyb pozwoli zaoszczędzić czas, nie tylko dzięki szybkiemu czyszczeniu, ale też dzięki temu, że przy ich zastosowaniu nie powstają ślady, anie zacieki.

 

Zalety odkurzaczy parowych?

 

- ograniczenie wydatków na chemię domową - czyszczenie odbywa się bez detergentów;

- ekologiczne sprzątanie (ograniczenie użycia detergentów sprzyja utrzymaniu środowiska w czystości);

- wiele zastosowań - w przeciwieństwie do standardowego odkurzacza, odkurzacze parowe są bardzo uniwersalne. Stosując odpowiednie dysze można nimi wyczyścić podłogi, kafle, ramy okien, okna czy tapicerki;

- łatwość użytkowania - zastosowanie gorącego strumienia pary wodnej sprawia, że zabrudzenia usuwane są bardzo łatwo i szybko;

 


 

»»»  Wyposażenie dodatkowe wytwornic pary  «««

 

»»»  Środki chemiczne dla domu i ogrodu  «««


 

 

 

 

  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl