Promocja Floor Care

Pedzel-Vikan-Pedzel-czyszczacy-631559Kup szorowarkę B 40 i otrzymaj voucher zakupowy o wartości 2 000 PLN brutto!

Akcja promocyjna Kärcher Floor Care 2019

Skorzystaj ze specjalnej oferty przy zakupie szorowarki B 40 we wszystkich dostępnych wersjach zasilania i/lub wyposażenia!

Oferta jest ważna od lutego do końca grudnia 2019.
Wraz z zakupem urządzenia objętego Akcją Promocyjną otrzymasz od sprzedawcy voucher zakupowy o wartości 2000 PLN brutto. Voucher zakupowy upoważnia do jednorazowego zakupu profesjonalnych produktów marki Kärcher – dokonując zakupu otrzymasz rabat na produkty w kwocie odpowiadającej wartości vouchera.

szorowarka-b-40-406x298-jpg
B 40 – szorowarka prowadzona ręczne

Szorowarki B 40 to urządzenia innowacyjne pod wieloma względami. Ich wprowadzeniu na rynek przyświecała idea uproszczenia i zwiększenia bezpieczeństwa obsługi. W celu dopasowania maszyn do indywidualnych potrzeb powstał konfigurator. Dzięki niemu klient zamawiając szorowarkę może wybrać te rozwiązania, które sprawdzą się w danym obiekcie najlepiej. System wymiennych głowic pozwala na dobór głowicy ze szczotkami walcowymi lub tarczowymi o różnych szerokościach roboczych (od 43 do 55 cm).

  • system inteligentnych kluczy
  • oszczędny tryb eco!effciency
  • automatyczne płukanie zbiornika

 


Nr katalogowy: brak Kategorie: ,

Szorowarka do podłóg Karcher B 40

14568,12 27457,44  z VAT

Szorowarki B 40 C/W to urządzenia innowacyjne pod wieloma względami. Pełna konfigurowalność szorowarek pozwala na ich optymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Urządzenie może być zasilane sieciowo lub bateryjnie, wyposażone w głowice ze szczotkami walcowymi lub tarczowymi o różnych szerokościach roboczych.

Wyczyść
Zapytaj o produkt
Podziel się tym produktem z innymi

Opis

Szorowarka zasilana sieciowo (230 V/50 Hz). Doskonale sprawdza się w restauracjach i hotelach, butikach, sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych.

Zwrotna, cicha i łatwa w obsłudze. Szorowarka B 40 C Ep wyposażona jest w głowicę ze szczotką tarczową w rozmiarze D 43. Urządzenie idealnie nadaje się do czyszczenia małych pomieszczeń gdzie konieczna jest łatwość manewrowania. Została wyposażona w panel sterowania EASY co zapewnia łatwą obsługę oraz szybki czas nauki podstawowych funkcji urządzenia. Proste i łukowe listwy ssące dostępne jako dodatkowe wyposażenie.

Cechy i zalety
Pokrętło EASY
  • Prostota obsługi.
  • Obsługa poprzez pokrętło EASY, które dzięki jednoznacznym symbolom pozwala na unikanie ewentualnych błędów w obsłudze.
Łatwa obsługa
  • Łatwa obsługa dzieki wykorzystaniu kodu kolorów.
  • Ułatwiona obsługa i krótki czas nauki funkcjonowania urządzenia
Praktyczny kształt urządzenia
  • Łatwość manewrowania w wąskich przejściach
  • Asymetryczny kształt maszyny zapewnia lepszą widoczność czyszczonej powierzchni.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Waga 168 kg
Wymiary 1249 x 575 x 1145 mm
Zasilanie

, ,

Wydajność teoretyczna

Szerokość robocza

,

Zbiornik wody czystej / brudnej

Przeznaczenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szorowarka do podłóg Karcher B 40”