Promocja – Raty 0%

RATY 0% {RRSO 0%) NA URZĄDZENIA DOMOWE I PROFESJONALNE .

OFERTA WAZNA DO 30.06.2022 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kre­dytowanych kosztów): 3193 zł, całkowita kwota do zapłaty: 3193 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: o zł (w tym: prowizja od udzielonego kredytu: o zł, odsetki o zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 319,3 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.02.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Karcher Sp. z o.o., jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warsza­ wie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kre­dyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów. Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i pro­ wizjach jest dostępna u Sprzedawców pośredniczących w zawieraniu umów o kredyt ratalny.

 

Jak dokonać zakupu na raty?

Wybierz towar i złóż zamówienie
Wybierz formę płatności Alior Bank Raty, wypełnij i prześlij do Banku e-wniosek o kredyt i czekaj na kontakt konsultanta Banku
Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji
a. elektronicznie – w postaci plików PDF, lub
b. za pośrednictwem firmy kurierskiej 1 – umowa o kredyt zawarta po kilku dniach
Odbierz towar i ciesz się zakupem
Po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych Bank potwierdzi sklepowi, że może wydać towar