P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Myjki do podłogi (szorowarki) Karcher

Szorowarki KARCHER działają niezawodnie i skutecznie, sprawiając, że podłogi stają się błyszczące i perfekcyjnie czyste. Idealnie sprawdzają się zarówno w halach przemysłowych i magazynowych, dużych obiektach handlowych czy budynkach użyteczności publicznej – urzędach, szkołach, itp.

Urządzenia jednotarczowe - dyski

Mają szerokie zastosowanie związane z pielęgnacją twardych i tekstylnych posadzek. Sprawdzą się podczas czyszczenia zachowawczego, nakładania i ściągania powłok oraz polerowania.

Szorowarki kompaktowe

Ich zaletą jest łatwość obsługi oraz wygoda transportu. Świetnie czyszczą małe i średnie powierzchnie twarde. Są prowadzone manualnie.

Szorowarki prowadzone ręcznie

Rozbudowane urządzenia prowadzone ręcznie. Stosowane do pielęgnacji średnich powierzchni – hal magazynowych i sportowych, centrów handlowych czy zakładów produkcji.

Szorowarki z fotelem dla operatora

Doskonała alternatywa dla urządzeń wymagających ręcznego prowadzenia. Sprawdzają się podczas czyszczenia średnich i dużych powierzchni.

Szorowarki Step-On

Prawdziwy przełom w kategorii szorowarek. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala na zachowanie wysokiej zwrotności i wpływa na komfort oraz wygodę pracy operatora.

Szorowarki do schodów

Urządzenia przeznaczone do czyszczenia schodów i ruchomych ciągów dla pieszych. Idealne do usuwania zanieczyszczeń z ruchomych chodników i schodów. Nasza oferta obejmuje sprzęt do stosowania na małych (poziomych i pionowych) powierzchniach twardych, a także na parapetach.

Polerki

Pomagają w pozbyciu się śladów kół i obcasów. W wyniku ich działania podłoga pozostaje gładka i czysta na wysoki połysk. Działanie niezależnie od dostępu do elektryki - z zasilaniem bateryjny.

  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl