P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Urządzenia dla przemysłu firmy Karcher

W każdej gałęzi przemysłu zajmującej się produkcją zachowanie odpowiedniego poziomu czystości jest koniecznym warunkiem, który zapewnia bezpieczeństwo i wydajność ludzkiej pracy, a także sprawność urządzeń technologicznych. Firma Karcher proponuje nowoczesne urządzenia przemysłowe, systemy i maszyny do czyszczenia pomieszczeń produkcyjnych, maszyn oraz specjalistycznego wyposażenia hal produkcyjnych magazynów lub środków transportu.

Sprawdź nasz sklep online lub obejrzyj maszyny czyszczące Karcher do zasosowań przemysłowych w naszym salonie sprzedaży we Wrocławiu. (Wrocław ul. Działdowska 30)

Odkurzacze cyklonowe

Pracownik czyszczący halę sprzętem Karcher

W ofercie firmy znajdują się odkurzacze przemysłowe cyklonowe, które zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach. Te maszyny czyszczące wykorzystują innowacyjne rozwiązania, które pozwalają im na zachowanie wydajności i sprawności w każdym środowisku.

Odkurzacze do płynów

Proponowany przez firmę Karcher odkurzacz przemysłowy to urządzenie o bardzo dużej mocy ssania, mogący pracować w trudnych warunkach obiektów produkcyjnych. Oferujemy modele pracujące na mokro lub na sucho, a także do pyłów niebezpiecznych oraz pracy ciągłej.

Czyszczenie części

Prezentujemy urządzenia przeznaczone do czyszczenia części, znajdujące zastosowanie w warsztatach produkcyjnych, samochodowych oraz innych. Dostępne są modele wykorzystujące środki chemiczne lub biologiczne.

Czyszczenie suchym lodem

Sposobem na łagodne usuwanie najcięższych zabrudzeń, bez ryzyka uszkodzenia czyszczonego urządzenia, jest czyszczenie suchym lodem. Jest to innowacyjny sposób, który skutecznie usuwa brud z każdej powierzchni, wykorzystując do tego granulat suchego lodu.

Recyrkulacja zużytej wody

W procesie mycia wysokociśnieniowego zużywa się dużo wody. Proponujemy maszyny do recyrkulacji, które redukują zużycie wody i środków czystości, co wiąże się ze znaczną oszczędnością.

  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl