P.H.U. ASC-PRO - AUTORYZOWANY DEALER KÄRCHER WROCŁAW
 

Parownice Karcher

Karcher parownica, wytwornica pary SC 5

Parownice KÄRCHER można stosować praktycznie wszędzie - na podłogach i wszelkich innych powierzchniach twardych - i to bez użycia środków chemicznych. Można czyścić płytki ceramiczne na ścianach, kabiny prysznicowe, armaturę. Równie łatrwo można odświeżyć garderobę.


Chcesz wiedzieć jak działa parownica? Sprawdź u dołu strony!

zasilanie
ciśnienie
wydajność
moc
zbiornik
ciężar
wymiary
nr katalogowy
cena brutto
SI 4 + żelazko
zasilanie
230 V / 50 Hz
ciśnienie
3,5 bar
wydajność
moc
2000 W
zbiornik
0,5 l / 0,8 l
ciężar
9,6 kg
wymiary
1450x462x960
nr katalogowy
1.512-410
cena brutto
1851.56 zł

Jak działa wytwornica pary?

Gorąca para wodna, bez środków chemicznych, penetruje brud aż do dna powierzchni, na której on zalega, doprowadzając do jego oderwania. Dzięki temu jest w stanie usunąć brud z najmniejszych zagłębień bez użycia środków chemicznych.

Parownice Karcher spełnią Twoje oczekiwania dotyczące czystości i higieny w domu.


Siła pary

Za skuteczność czyszczenia parowego odpowiadają parametry techniczne pracy parownicy: ciśnienie i prędkość strumienia pary oraz jej temperatura. Natomiast zakres zastosowań parownicy rośnie wraz z możliwymi do zastosowania akcesoriami. Parownice Kärcher są produktami przyjaznymi środowisku. Technologia czyszczenia parowego nie dość, że nie wymaga stosowania czyszczących środków chemicznych, to równocześnie ogranicza zużycie wody wykorzystywanej w pracach porządkowych, a sam czas sprzątania może skrócić nawet o połowę!

Mikroskopijne cząsteczki pary

Gorąca para wodna, bez środków chemicznych, penetruje brud aż do dna powierzchni, na której on zalega, doprowadzając do jego oderwania.

 

Ciśnienie i prędkość

W parownicy para jest wytwarzana pod ciśnieniem przynajmniej 3.2 bar (jest to ciśnienie z jakim korek od szampana strzela z butelki). Oznacza to, że para opuszcza urządzenie z prędkością około 170 km/h! Efekt: szybkie i skutecznie usuwanie brudu.


Temperatura

Para opuszczająca dyszę ma temperaturę około 100 ºC. Brud nagrzewa się szybciej niż powierzchnia, do której przylega. Ta różnica temperatur sprawia, że cząsteczki brudu rozszerzają się mocniej niż powierzchnia, a to powoduje niemal samoczynne odspajanie się brudu.


»»»  Wyposażenie dodatkowe wytwornic pary  «««

 

»»»  Środki chemiczne dla domu i ogrodu  «««


 

 

 

 

  • Infolinia karcher

  • Santander Consumer Bank
Zaloguj się | | Zarejestruj | Projekt i realizacja: telvinet.pl