Serwis Karcher we Wrocławiu

serwis karcher wroclaw
Autoryzowany serwis Kärcher Wrocław – firma ASC-PRO w swojej ofercie posiada: myjki Kärcher, maszyny czyszczące, odkurzacze przemysłowe, różnego rodzaju maszyny sprzątające, szorowarki, zamiatarki i wiele innych urządzeń.
Maszyny czyszczące Kärcher cieszą się powszechnym szacunkiem zarówno wśród firm sprzątających, jak też indywidualnych użytkowników.

Nasz sklep firmowy karcher posiada w ofercie najnowsze i najpopularniejsze maszyny czyszczące Kärcher.

MASZ PROBLEM Z MASZYNĄ KARCHER?
CHĘTNIE POMOŻEMY!
ZADZWOŃ DO NASZEGO SERWISU:
+48 71 345 95 54

Dopasuj maszyny czyszczące i sprzątające do swoich wymagań, przeanalizuj naszą bogatą i różnorodną ofertę. Maszyny sprzątające, myjki, szorowarki, zamiatarki, urządzenia czyszczące i wiele, wiele innych profesjonalnych artykułów czeka na Państwa w naszych katalogach produktowych.

ASC-PRO – autoryzowany partner Kärcher

serwis maszyn czyszczących firmy karcher wrocław
Fot. kaercher.com

Co obejmuje serwis Karcher?

Oferujemy naprawę awarii wynikających z nieodpowiedniej eksploatacji sprzętu, a także z ewentualnych wad fabrycznych.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – naprawiamy maszyny i urządzenia Karcher każdego typu, w tym:

 • zamiatarki, kosiarki, maszyny ogrodowe,
 • maszyny komunalne,
 • generatory prądu,
 • myjki ciśnieniowe,
 • urządzenia myjni samochodowych,
 • szorowarki, mopy elektryczne,
 • odkurzacze (w tym piorące i do popiołu),
 • pompy zanurzeniowe (pompy do wody),
 • narzędzia ogrodowe,
 • akcesoria do urządzeń Karcher i wiele innych.

Na co dzień obsługujemy klientów indywidualnych, firmy sprzątające oraz przedsiębiorstwa działające w różnych branżach. Ponieważ jesteśmy autoryzowanym partnerem Karcher, serwis i naprawę sprzętu możemy przeprowadzić bardzo szybko. Posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych i nie musimy długo czekać na ich dostawę.

Jeśli serwisowany sprzęt nie może być używany, w wielu przypadkach możemy udostępnić urządzenia „na zastępstwo” – do czasu aż naprawa zostanie zakończona.

Serwis i naprawa produktów Karcher we Wrocławiu

Urządzenia czyszczące Karcher charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Taka sama jakość dotyczy wszystkich naszych usług serwisowych – wykonujemy je szybko, solidnie, a jeśli zajdzie taka potrzeba: oferujemy sprzęt zastępczy.

W naszym serwisie naprawiamy wiele usterek, wynikających z różnych przyczyn, w tym z nieprawidłowej eksploatacji.

Są to na przykład:

 • zapchane filtry w odkurzaczach (będące często efektem nieprawidłowo podłączonego węża lub nieużywania worka filtracyjnego),
 • wahania ciśnienia, nieszczelności w myjkach ciśnieniowych,
 • wydostawanie się pary poza zawór bezpieczeństwa lub spalone bezpieczniki w wytwornicach pary,
 • nieprawidłowe działanie pompy, dyszy lub węży w odkurzaczach piorących (np. w wyniku zapchania zanieczyszczeniami),
 • uszkodzony silnik w odkurzaczach lub w innych urządzeniach,
 • nieszczelności urządzeń wynikające z uszkodzenia uszczelek,

To tylko wybrane przykłady – jesteśmy w stanie sprawnie poradzić sobie z wszystkimi typowymi usterkami, które mogą pojawić się podczas eksploatacji akumulatorowych maszyn Karcher.

NIE ZWLEKAJ
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SERWIS
+48 71 345 95 54

Karcher – profesjonalny serwis i fachowe doradztwo

Gwarantujemy krótki czas reagowania na awarię – odpowiednią część możemy znaleźć i zamontować nawet w ciągu kilku godzin. Pozwala to zachować płynną pracę przedsiębiorstwa i ograniczyć ryzyko dłuższego przestoju. Dobrze przeprowadzony serwis pozwala także uniknąć kosztownych awarii i zwiększa żywotność urządzeń.

W ASC-PRO posiadamy zaawansowany, certyfikowany sprzęt, a nasi eksperci techniczni uczestniczą w regularnych szkoleniach. Nasz zespół nie tylko fachowi przywróci sprzęt do poprawnego funkcjonowania, ale także doradzi, jak eksploatować urządzenie, by uniknąć problemów w przyszłości. Czasem przyczyna awarii jest błaha: np. na ściankach zbiornika na wodę odłożył się kamień – aby zapobiec jej w przyszłości, zwykle wystarczy zakupić odpowiedni odkamieniacz w proszku karcher.

Jako autoryzowany punktem serwisowy Karcher, przyjmujemy do naprawy wszystkie urządzenia tej marki – mimo że działamy we Wrocławiu, naprawiamy sprzęty zakupione także w innych częściach Polski

.