Firma

Firma PHU ASC-PRO z siedzibą we Wrocławiu rozpoczęła działalność w 2005 roku, obejmując swoim działaniem obszar całej Polski. W naszej ofercie salonu sprzedaży Karcher dostępny jest szeroki wachlarz produktów firmy Alfred Kärcher Vertriebs-GmbH. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, które zdobyliśmy na przestrzeni 17 lat pracy. Funkcjonujące rozwiązania logistyczne są gwarancją naszych kompetencji i profesjonalizmu. Kompetentny merytorycznie personel naszej firmy, służy Państwu pomocą zarówno na etapie działań handlowych, jak też serwisowych.

Wyposażenie opcjonalne oferowanych urządzeń czyszczących marki Kärcher to kolejny atut naszej oferty. Biodegradalne środki chemiczne dostępne w ASC-PRO są dowodem na racjonalizację procesów czyszczących oraz troskę o środowisko naturalne.

Marka Karcher, której produkty i serwis oferujemy, produkuje niezastąpione urządzenia takie jak: odkurzacze parowe, odkurzacze piorące czy myjki ciśnieniowe do zastosowań zarówno domowych, jak i profesjonalnych oraz przemysłowych.

Zainteresowanie Państwa którąkolwiek częścią naszej oferty, zostanie przełożone na konkretne opracowanie. Celem zorientowania w całokształcie oferty, polecamy kontakt z nami. Jednocześnie informujemy, że chętnie odpowiemy na Państwa pytania lub jeśli wyrażą Państwo życzenie złożymy konkretne opracowanie Państwa firmie bądź Państwa reflektantom.

Oferujemy:

  • kompletny dobór urządzeń do potrzeb firmy
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • ciągłość dostaw materiałów eksploatacyjnych
  • najniższe ceny
  • prezentacja pracy urządzeń na miejscu u klienta
  • doradztwo w zakresie dodatkowego wyposażenia

Nie tylko sprzedajemy maszyny, urządzenia i akcesoria marki Karcher, ale także umożliwiamy wypożyczenie wielu z nich. To dobre rozwiązanie dla osób prywatnych i firm, które potrzebują skorzystać z produktów jednorazowo, lub też nie mogą sobie pozwolić na zakup nowych urządzeń.

Wypożyczone urządzenie można oddać po zakończonej pracy, jednocześnie ponosząc jedynie ułamek kosztów w porównaniu do zakupu nowego sprzętu. To także dobry sposób na wypróbowanie produktów Karcher w praktyce – jeśli odpowiedzą na Państwa potrzeby, można dokonać zakupu, w przeciwnym wypadku mogą Państwo wybrać urządzenie o innych parametrach lub zdecydować się na inne rozwiązanie.

Oferujemy także wynajem sprzętu Karcher w sytuacji, gdy używane na co dzień urządzenia zostały przekazane do serwisu.