Wypożyczalnia

Jeśli masz jakieś pytanie – dzwoń: 71 325 63 19 – chętnie odpowiemy!

Godziny otwarcia wypożyczalni odkurzaczy piorących i myjek:

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: nieczynne

Zasady Funkcjonowania Wypożyczalni

”Rozwiń”


Aby wypożyczyć urządzenie sprzątające należy zgłosić się do naszego punktu handlowo-serwisowego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 gdzie zostanie spisana umowa na wynajem sprzętu. Za każdy sprzęt pobieramy kaucje zwrotną. Zwrot kaucji nastąpi po oddaniu urządzenia w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku w stanie nieuszkodzonym i niezabrudzonym. Nie zwrócenie sprzętu w terminie powoduje po stronie najemcy obowiązek zapłaty Wynajmującemu wynagrodzenia w wysokości pełnej ceny za dobę wypożyczenia wynajmowanego urządzenia.

Urządzenie wypożyczone w piątek i oddane w poniedziałek liczymy za 2 doby najmu.

W przypadku nie zwrócenia, zniszczenia, lub uszkodzenia wypożyczonego sprzętu Najemca zobowiązuje się pokryć pełne koszty odkupienia sprzętu według aktualnych cen rynkowych, lub też pełne koszty naprawy, na podstawie rachunku przedłożonego przez Wynajmującego. Najemca powinien zapoznać się z zasadami BHP przed pracą ze sprzętem. Jednocześnie informujemy, że nie sprawdzamy kwalifikacji Najemcy do pracy z danym sprzętem i nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody bądź obrażenia związane z jego użytkowaniem.

”Zwiń”

Podane ceny są cenami brutto za jedną, pełną dobę zegarową (24 godziny).

Urządzenia w ofercie wypożyczalni

 


Skontaktuj się z nami!  Wynajmij zamiast kupować – i zyskaj więcej

Wypożyczalnia Karcher Wrocław

Profesjonalne urządzenia czyszczące Karcher pomagają utrzymywać czystość przez cały rok, dlatego ich posiadanie niesie ze sobą mnóstwo korzyści zarówno gospodarstwo domowym, firmom sprzątającym, jak i zakładom przemysłowym czy rzemieślniczym. Jednakże dla osób, które potrzebują skorzystać z nich okazjonalnie, np. podczas generalnych porządków, remontu czy przygotowania miejsca pod szczególne wydarzenie, sklep ASC-PRO uruchomił wypożyczalnię sprzętu Karcher. Wypożyczenie i wypróbowanie sprzętu to także znakomita okazja do wypróbowania jego działania i przekonania się do zakupu naszych specjalistycznych urządzeń.

Karcher – wypożyczalnia Wrocław – co oferujemy?

Sklep ASC-PRO przygotował dla osób chcących wypożyczyć sprzęt czyszczący następujące rodzaje sprzętu:

  • odkurzacze,
  • myjki wysokociśnieniowe,
  • szorowarki,

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących Karcher Wrocław

Działanie odkurzaczy piorących polega na spryskiwaniu powierzchni specjalnie przygotowanym środkiem czyszczącym, a następnie odessaniu go przez siłę ssącą urządzenia. Odkurzacze piorące skutecznie czyszczą wykładziny, dywany oraz tapicerki. Wilgoć pozostawiona na powierzchni jest szczątkowa, dlatego powierzchni tych można używać już po krótkim czasie od czyszczenia. Jeśli musisz wyczyścić tapicerkę swoich sof w domu lub przygotowujesz samochód do sprzedaży, wypożyczalnia sprzętu piorącego jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych 

Odkurzacze przemysłowe to urządzenia, które lepiej niż zwykłe odkurzacze domowe radzą sobie z usuwaniem zarówno zanieczyszczeń suchych, jak i mokrych. Wyposażone są również w znacznie szczelniejsze filtry, które zapobiegają przedostawaniu się do powietrza drobnych pyłów szkodzących przede wszystkim osobom cierpiącym na różnego rodzaju alergie. Z wypożyczalni odkurzaczy przemysłowych warto skorzystać podczas wiosennych porządków w garażu, piwnicy czy wokół domu.

Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych we Wrocławiu

Myjki ciśnieniowe pozwalają szybko i sprawnie usunąć zabrudzenia z różnego rodzaju powierzchni. W zależności od twardości zanieczyszczeń wypożyczalnia myjek ciśnieniowych w sklepie ASC-PRO oferuje urządzenia zimnowodne oraz gorącowodne. Pierwsze sprawdzą się w czasie czyszczenia ogrodu, garażu czy doprowadzaniu do porządku okolic domu po zimie. Myjki gorącowodne z kolei znajdują swoje zastosowanie w przemyśle, gospodarstwach rolnych, a także branży budowlanej. Wypożyczalnia myjek parowych i wysokociśnieniowych umożliwi Ci wyczyszczenie mebli ogrodowych czy pojazdów bez konieczności kupowania własnego sprzętu.

Wypożyczalnia szorowarek

Osobom, które stają przed potrzebą zasadniczego wyczyszczenia podłóg, wypożyczalnia sprzętu Karcher w sklepie ASC-PRO oferuje szorowarki jednotarczowe, które ułatwiają mycie podłóg o dużej powierzchni. W zależności od wielkości podłóg, które musisz wyczyścić mamy dla Ciebie szorowarki kompaktowe oraz większe urządzenia do czyszczenia podłóg w magazynach czy halach produkcyjnych.

Wypożyczalnia zamiatarek

Zamiatarki to urządzenia ułatwiające zamiatanie podłóg o dużej lub nierównej powierzchni. Posiadają kilka szczotek, które zwiększają ich powierzchnię roboczą, możliwy jest również ich docisk do powierzchni. Urządzenia okazują przydatne w czasie konieczności sprzątania hal przemysłowych lub sportowych, a także podjazdów czy ścieżek wokół domu.