Salon sprzedaży sprzętu Karcher we Wrocławiu

Do naszego firmowego sklepu karcher, zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, którzy szukają odpowiednich odkurzaczy parowych, piorących czy każdego innego sprzętu do swojego domu oraz takich klientów, którzy potrzebują dla swojej firmy przemysłowych maszyn sprzątających spełniających określone wymagania.

sklep firmowy karcher Wrocław

Zapraszamy do obejrzenia i sprawdzenia sprzętu. Nasi sprzedawcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie do potrzeb i zastosowań urządzenia czyszczące oraz dobrać do nich niezbędne środki i akcesoria. Doradzimy również, jaki sprzęt karcher sprawdzi się najlepiej w konkretnym zastosowaniu, a także dobierzemy rozwiązanie optymalne cenowo, dopasowane do budżetu, którym Państw dysponują.

Nowy sklep firmowy karcher Wrocław znajduje się przy:

  • ul. Działdowskiej 30, 51-427 Wrocław

Nasz sklep firmowy Karcher jest dla Państwa dostępny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00, a także, w soboty od 9:00 do 13:00.

Centrum karcher we Wrocławiu oferuje:

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NOWĄ MASZYNĄ KARCHER?
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU
ZADZWOŃ:
801 011 373

Sklep karcher Wrocław

Nasz autoryzowany salon sprzedaży produktów Karcher znajduje się przy ulicy Działdowskiej 30 we Wrocławiu, w dzielnicy Kowale. Osoby, które chcą dotrzeć do nas komunikacją miejską z centrum miasta, mogą to zrobić tramwajem linii 6, wysiadając na przystanku „Kowale – pętla” (nasz sklep znajduje się 2 minuty drogi pieszo od przystanku), a także autobusem linii 118 (wysiadając na przystanku Działdowska – do przebycia piechotą kilkadziesiąt metrów).

Kierując się samochodem, najlepiej dojechać od nas od strony ulicy Kwidzyńskiej. Jadąc od strony Kamieńca Wrocławskiego i Wojnowa, najszybciej dostaną się do nas Państwo ulicą Miłoszycką i Kowalską. Przy naszym centrum znajduje się także parking dla klientów.

Dlaczego warto wybrać sprzęt Karcher?

Karcher to synonim solidności i skuteczności, największy światowy producent oraz lider branży sprzętów czyszczących, w tym produktów wysokociśnieniowych. Marka powstała w Niemczech w 1935 roku, a w Polsce działa nieprzerwanie od 1993. Specjalizacją Karcher są myjki ciśnieniowe, profesjonalne odkurzacze, generatory prądu, maszyny ogrodowe. To także profesjonalne, zaawansowane technologicznie urządzenia dla przemysłu i wielozadaniowe maszyny komunalne. W salonie sprzedaży ASC-PRO znajdą Państwo także akcesoria i części zamienne do urządzeń Karcher.