Platforma bateryjna Karcher Professional | ASC PRO

Platforma bateryjna Karcher Professional

platforma-bateryjna-karcher

Lepszym od dużej mocy jest jeszcze więcej mocy. Dlatego opracowaliśmy baterie Kärcher Battery Power+ dla platform bateryjnych Kärcher (18 V i 36 V). Dzięki większej pojemności, baterie pozwalają pracować dłużej i wydajniej.

Świat profesjonalistów. To XXI wiek. Narodziła się nowa gwiazda wśród baterii: witamy w uniwersum baterii Kärcher. Koniec z ograniczeniami w działaniu, wykonaniu i bezpieczeństwie.

Dla zwiększenia komfortu pracy, mobilności i mocy, jedna bateria może być stosowana zamiennie do takich urządzeń akumulatorowych Kärcher jak: podkaszarki akumulatorowe, myjki ciśnieniowe, akumulatorowe nożyce do żywopłotu, odkurzacze uniwersalne czy odkurzacze jednofunkcyjne – do pracy na sucho.

 Procentowy stan naładowania baterii

Pozostały czas pracy podawany w minutach

Podczas użytkowania otrzymujemy na bieżąco informacje o pozostałym czasie pracy, dzięki czemu co do minuty wiemy, kiedy konieczna jest wymiana lub ładowanie baterii.

 Pozostały czas pracy podawany w minutach

Procentowy stan naładowania baterii

Stan naładowania baterii można odczytać w mgnieniu oka.

 Pozostały czas ładowania

Pozostały czas ładowania

Pozostały czas ładowania baterii jest pokazywany na wyświetlaczu.

Platforma bateryjna 18 V Kärcher Battery Power+ stanowi źródło energii dla kompaktowych i wygodnych w obsłudze urządzeń czyszczących używanych przez pracowników branży budowlanej, samochodowej i handlowej. Wymienne baterie Kärcher Battery Power+ zapewniają dłuższy czas pracy z pojemnością 18 V/3,0 Ah. Platforma bateryjna 36 V Kärcher Battery Power+ zapewnia moc urządzeniom służącym do czyszczenia dużych powierzchni i utrzymania porządku na terenach zielonych. Urządzenia te są kompatybilne z wszystkimi wysokowydajnymi bateriami 36 V Kärcher Battery Power+ 6,0 Ah i 7,5 Ah, a także bateriami 36 V Kärcher Battery Power (2,5 Ah lub 5,0 Ah).
platforma-18-battery-plus-80x295 platforma-36-battery-plus-80x295

 

Baterie Kärcher Battery Power+ – inteligentne i w pełni bezpieczne

Wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe oraz doskonale zrównoważony system elektroniczny sprawiają, że baterie Kärcher są wyjątkowo mocne.

Brak denerwujących kabli sprawia, że urządzenia akumulatorowe zapewniają maksymalną swobodę ruchu i są natychmiast gotowe do pracy. Dzięki innowacyjnej technologii Kärcher Real Time, można sprawdzić poziom naładowania baterii w mgnieniu oka: zintegrowany ekran LCD wyświetla pozostały czas pracy w minutach na aktualnie używanej baterii oraz pozostały czas do pełnego ładowania – z dokładnością co do minuty.