EasyProtect – przedłużona ochrona serwisowa

ASC-PRO-easyprotect-przedluzona-ochrona

Skorzystaj z extra ochrony serwisowej dla zakupionych w ASC-PRO urządzeń Karcher! EasyProtect® to przedłużona ochrona serwisowa dedykowana udzielana w zakresie tożsamym z gwarancją producenta sprzętu.

logow liczbach
Już 8 Lat 190 tysięcy Średnio co 5 minut 500 punktów Ponad 850 3500
na polskim rynku zadowolonych Klientów stajesz się naszym Klientem kupując EasyProtect® serwisowych w Polsce Partnerów Handlowych aktywnych handlowców

EasyProtect® to NIE polisa ubezpieczeniowa, a kontynuacja i zachowanie ciągłości po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.

to przedłużona ochrona serwisowa dedykowana dla sprzętu elektronicznego, w szczególności sprzętu komputerowego oraz sprzętu RTV-AGD,

to nic innego jak przedłużona gwarancja udzielana i realizowana w zakresie tożsamym z gwarancją jakości producenta sprzętu,

jest absolutnie nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem, stanowiącym doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie klientów w zakresie serwisowania sprzętu, zwracające się w większości przypadków po dwóch, a czasem nawet po JEDNEJ naprawie!

Przedłużenie gwarancji ma charakter asekuracji sprzętu na wypadek jego awarii w okresie objętym dodatkową ochroną gwarancyjną, czyli po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i spokój w zakresie napraw serwisowych oraz związanych z tym kosztów bardzo często przewyższających kwotę zakupu przedłużonej ochrony – możesz zaoszczędzić już w przypadku pierwszej naprawy!

Jesteśmy w stanie przedłużyć okres ochrony serwisowej nie tylko sprzętu zakupionego w naszym sklepie, ale i urządzeń nabytych w innych punktach, w tym urządzeń z szeroko pojętej grupy elektronicznej. Koszt takiej gwarancji można sprawdzić korzystając z poniższego kalkulatora, a po więcej szczegółów skontaktuj się z nami i zabezpiecz swój sprzęt – chętnie udzielimy pomocy i sprostamy oczekiwaniom.