Wypożyczalnia

Karcher wynajm wrocław wypożyczalnia ASC-PRO

Wynajem maszyn sprzątających

W trosce o zapewnienie naszym Klientom kompleksowej oferty dostosowanej do potrzeb, oferujemy krótko – i długoterminowy wynajem pełnej gamy urządzeń czyszczących marki Kärcher.
Sprzęt, którym dysponujemy zapewnia ergonomiczną, efektywną i bezpieczną pracę zarówno dla obsługi, jak i dla środowiska.
Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie w branży umożliwiają nam trafne rozpoznanie potrzeb naszych Klientów – zawsze pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu i służymy fachową radą w zakresie korzystania z wszelkich urządzeń dostępnych w naszej ofercie.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jeśli masz jakieś pytanie – dzwoń: 71 325 63 19 – chętnie odpowiemy!

 Zasady Funkcjonowania Wypożyczalni

Aby wypożyczyć urządzenie sprzątające należy zgłosić się do naszego punktu handlowo-serwisowego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30 bądź w sobotę od godziny 9:00 do godziny 13:00 gdzie zostanie spisana umowa na wynajem sprzętu. Za każdy sprzęt pobieramy kaucje zwrotną. Zwrot kaucji nastąpi po oddaniu urządzenia w godzinach od 8:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku bądź w sobotę od godziny 9:00 do godziny 13:00 w stanie nieuszkodzonym i niezabrudzonym. Nie zwrócenie sprzętu w terminie powoduje po stronie najemcy obowiązek zapłaty Wynajmującemu wynagrodzenia w wysokości pełnej ceny za dobę wypożyczenia wynajmowanego urządzenia.

W przypadku nie zwrócenia, zniszczenia, lub uszkodzenia wypożyczonego sprzętu Najemca zobowiązuje się pokryć pełne koszty odkupienia sprzętu według aktualnych cen rynkowych, lub też pełne koszty naprawy, na podstawie rachunku przedłożonego przez Wynajmującego. Wynajmujący powinien zapoznać się z zasadami BHP przed pracą ze sprzętem. Jednocześnie informujemy, że nie sprawdzamy kwalifikacji wynajmujących do pracy z danym sprzętem i nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody bądź obrażenia związane z jego użytkowaniem.

Podane ceny są cenami netto za jedną, pełną dobę zegarową (24 godziny).

Urządzenia w ofercie wypożyczalni